Uzm.Dr. Melda ÖZEKİNCİ

Dermatoloji ve Kozmetoloji alanında geçen bir çalışma hayatı

1979 yılında Antalya’da doğdum. Evli ve iki çocuk annesiyim. Aslen Antalya Kaleiçindenim. İlk, orta ve lise öğrenimimi Antalya’da tamamladım. 1997 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesini derece yaparak üçüncülük ile kazandım. 2003 yılında da Tıp Fakültesinden mezun oldum. 2004 yılında Nöroloji Anabilimdalında araştırma görevlisi ve asistan doktor olarak bir süre çalıştım. Sonrasında 2005 yılında Dermatoloji Anabilimdalında araştırma görevlisi, asistan doktor olarak göreve başladim. 2011 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilimdalından uzmanlığımı aldım. Uzman doktor olduktan sonra da bir süre yine Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinde çalışmaya devam ettim. Daha sonra mecburi hizmetimin bir kısmını Aksaray Devlet Hastanesinde, hizmetimin kalan kısmını da Antalya Atatürk Devlet Hastanesinde tamamladım. 2011-2016 yılları arasında toplam 5 yıl boyunca, Antalya Atatürk Devlet Hastanesinde dermatoloji uzmanı olarak halkımıza hizmet sundum. 2016-2017 yılları arasında Antalya Özel OFM hastanesi dermatoloji ve kozmetoloji kliniğinde uzman doktor olarak görev yaptım.

2017-2018 tarihleri arasında da Weill Cornell Medicine Dermatoloji Anabilimdalında (New York – A.B.D) gözlemci uzman doktor statüsünde; kompleks medikal dermatoloji ve otoimmün hastalıklarla ilgili birçok çocuk ve erişkin hastanın tanı ve tedavisine katıldım aynı zamanda yine bu klinikteki kozmetik işlemler ve cerrahi prosedürlere katılarak güncel ve güvenli kozmetik yaklaşımları yakından görme ve inceleme olanağım oldu.

Bundan sonra dermatoloji ve kozmetik alanındaki bilgi ve tecrübelerimi Gökay Plaza da yer alan kendi kliniğimde siz değerli halkımıza sunmaya devam edeceğim.

Derimiz sağlığımızın aynasıdır, güzel görünmenin sırrıda cildimizde saklıdır.

Herkese güzel bir cilt ve sağlıklı bir hayat dilerim.

Uzm. Dr. Melda ÖZEKİCİ